BigFoote hozzászólása:

Érdekes egy meccs volt.

Az első harmadunk nagyon jó volt, szerintem megérdemelten vezettünk.
2-3. harmadban nagyon beszorultunk, de volt néhány egészen fantasztikus és szép kontránk pár húzásból, amelyek hatalmas helyzetben végződtek, Duchene ütőjében maradt a döntő gól kétszer, illetve Landy és EJ és eldönthette volna (ehelyett mindent mellé lőttünk). Az utolsó harmadban amúgy hatalmas volt a nyomás, Varly elképesztően jó volt ma is. A Blues gólja után meleg volt, amúgy ott EJ a reboudot kiüthette volna, de addigra annyira érett a Blues gól, hogy egy szavunk sem lehet - örülhetünk, hogy 1-gyel megúsztuk.

Érdekes meccs volt, Berrie, Holden és Bauchemin is nagyon jó volt EJ sem volt rossz, viszont a Guenin-Gromley kettőst terrorizálták, amikor ők voltak a jégen ott csak rettegtünk és reménykedtünk a túlélésben - szerencsére erre Roy is rájött és alig használta őket.

Elöl Duchene-ék nagyon jók voltak megint, főleg Matty, ha legközelebb beírom, hogy cseréljük el egy top védőre, küldjetek el a **csába! :)

Söderberg sora mostanában rendre a képességei 100%-án pörög, viszont ott a képességekben elég sok hiányosság van, főleg a két szélső tekintetében. Martinsen most végre párharcokat is nyert, mert ahhoz képest, hogy olyan hosszú karja és ütője van, hogy bal szélről átér a jobb szélre, rendre bukott minden csatát a palánk mellett. A 4. sor ma is rendre megbízható játékot hozott, ahogy általában mostanában - Wagner maradt ki Landy visszatértével és Grigorenko centerezte a sort, tegnap is mindent megtettek, amit tehettek. Mitchell féle sor viszont szerintem ma sem volt jó, Ugyan Tanguaynek ma is volt egy szenzációs gólpassza, de amúgy rendre letolták a jégről. Amikor jégen voltak az kb. egyet jelentett azzal, hogy a Blues letáboroz a harmadunkban és százával lövi a kapura a korongokat. Elképesztően harmatos amit védekezésben produkálnak, a Blues forcheck nagyon erős, de őket különösen terror alatt tartotta, Iginla semmivel sem volt jobb mint Tangs és Mitchell sem sokat tudott köztük alkotni. Fura fintora a sorsnak, hogy pont övék a GWG.

A harmadik harmadban annyira ráültük az eredményre, hogy majdnem megint elkúrtuk, igazából a helyzetek alapján megérdemelt lett volna ha egyenlít a Blues, az látszik, hogy komoly csapatok ellen akkor van csak esélyünk ha a kapusunk valami igazán nagyon jó napot fog ki, szerencsére Varlamov elkezdett rendre ilyen napokat kifogni. :)